facebook
  1. Ptc Ürün Test Ve Belgelendirme Sanayi Ticaret Limited Şirketi
  2. Kalite Yönetim Temsilcisi

Ptc Ürün Test Ve Belgelendirme Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kalite Yönetim Temsilcisi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ptc Ürün Test Ve Belgelendirme Sanayi Ticaret Limited Şirketi Kalite Yönetim Temsilcisi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kalite Yönetim Temsilcisi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3275683


Kadın veya Erkek No: 3275683 Tam Zamanlı

Kalite Yönetim Temsilcisi İstanbul Anadolu Kalite Yönetim Temsilcisi İstanbul Kalite Yönetim Temsilcisi Danışmanlık Araştırma İnsan Kaynakları Uzmanı


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Kalite Kontrol Elemanı Ne İş Yapar?

Kalite kontrol elemanı, şirketlerin ürettikleri veya kullandıkları ürünleri kontrol eden, hatalı veya şirketin kalite standartlarına uygun olmayan ürünleri belirleyip piyasa sürülmesine engel olan kişidir.

Kalite kontrol süreçlerinin en fazla olduğu alanlar kimya, boya, metal, otomotiv gibi sektörlerdir. Planlama ve organizasyon becerisine sahip, sorumluluk duygusu yüksek bireyler bu alanda çalışmak için uygundur.

Kalite kontrol elemanı olmak için, teknik lise veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Ptc Ürün Test Ve Belgelendirme Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Ptc Ürün Test Ve Belgelendirme Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Kalite Yönetim Temsilcisi" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?