facebook
  1. Worksad Tesis Yönetimi
  2. Kamyon / Ağır Vasıta Şoförü

Kamyon / Ağır Vasıta Şoförü

Worksad Tesis Yönetimi

Worksad Tesis Yönetimi firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kamyon / Ağır Vasıta Şoförü ilanlarına göz atabilirsiniz.

Worksad Tesis Yönetimi Kamyon / Ağır Vasıta Şoförü ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kamyon / Ağır Vasıta Şoförü ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3310081


Erkek 30 - 45 arası No: 3310081 Tam Zamanlı

7,150 TL

Kamyon / Ağır Vasıta Şoförü İstanbul Anadolu Kamyon / Ağır Vasıta Şoförü Kocaeli Kamyon / Ağır Vasıta Şoförü İstanbul Kamyon / Ağır Vasıta Şoförü Üretim Fabrika Şoför


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Şoför Ne İş Yapar?

Şoför, bir kuruluşun veya bir kişinin çalışma prensipleri doğrultusunda, uygun araç ve ekipman kullanarak, mesleğe uygun bir şekilde kendisine verilen görev ve işlemleri yerine getirir. Diğer bir tanımla Şoför; karayolunda bir aracı sevk ve idare eden kişiye denir.

Gereken şartları yerine getiren, görevleri layıkıyla yapan, hevesli, dikkatli bir kişi için Şoförlük Mesleği farklı ve renkli bir dünyadır.

Aranan Şoför ilanlarına bakacak olursak, bunlar Makam Şoförü, Kargo ve Sevkiyat Şoförü, Öğrenci Servis Şoförü, Ağır Vasıta Şoförü, Tır Şoförü, Vale, Ambulans Şoförü, Tanker Sürücüsü, Kurye gibi farklı alanlarda iş imkanları bulmak mümkün.

Şoför arayan firmaların istedikleri belgelerde ise genelde SRC belgesi ve Psikoteknik rapor şartları aranabiliyor. Pozisyonlara göre farklı özellikler de aranabilmektedir.

Worksad Tesis Yönetimi

Aradığınız "Kamyon / Ağır Vasıta Şoförü" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?