facebook
  1. Gİ GROUP
  2. Kaplama Operatörü (Çinko - Krom)
ilan-resim

Kaplama Operatörü (Çinko - Krom)

Gİ GROUP

Gi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiği lokasyonlarda, dönemsel ve sürekli iş ilişkileri, seçme ve yerleştirme, İK danışmanlığı ve eğitim ve birçok ilgili tamamlayıcı alanlarda faaliyet göstermektedir. Gi Group ofisleri ve stratejik iş ortakları dahilinde Avrupa, Afrika, Asya ve Amerika genelinde 58’ den fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

Danışmanlığını yürüttüğümüz metal çelik sektöründe faaliyet gösteren yay alanında hizmet veren firmamız için aşağıdaki niteliklere uygun “Çinko Kaplama Operatörü” arayışımız mevcuttur.

-İlköğretim veya Tercihen Meslek Lisesi ilgili bölümlerinden mezun olmuş,
-Tek vardiya çalışma düzenine uyum sağlayabilecek,
-Askerlik hizmetini tamamlamış,
-Kimyasallarla çalışmaya engeli bulunmayan (alerji, kronik hastalık vb),
-Çinko Kaplama Operatörü olarak daldırma usulü yapılan kaplama tesislerinde deneyimi bulunan,

**Kaplama tesisinde ürünlerin daldırma usulü ile belirli kimyasalları birlikte kullanılarak çinko kaplama operasyonunu gerçekleştirebilecek; Pendik Köprüsü(E5), Kaynarca Köprüsü(E5), Esenyalı(Pendik), Şifa Mah.(Tuzla), İnönü Mah.(Çayırova), Özgürlük Mah.(Çayırova), Mimar Sinan Mah.(Çayırova) güzergahlarında ikamet eden,


Takım arkadaşı arayışı içerisindeyiz.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3195204


Erkek No: 3195204 Tam Zamanlı

Kaplama Operatörü (Çinko - Krom) İstanbul Anadolu Kaplama Operatörü (Çinko - Krom) Kocaeli Kaplama Operatörü (Çinko - Krom) İstanbul Kaplama Operatörü (Çinko - Krom) Demir - Çelik Boya / Boyahane


İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Gİ GROUP; Türkiye İş Kurumu’nun 09.01.2018 tarih ve 786 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
ilan-resim
Gİ GROUP

Aradığınız "Kaplama Operatörü (Çinko - Krom) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?