facebook
  1. Gİ GROUP
  2. Kaynakçı
ilan-resim
Gi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiği lokasyonlarda, dönemsel ve sürekli iş ilişkileri, seçme ve yerleştirme, İK danışmanlığı ve eğitim ve birçok ilgili tamamlayıcı alanlarda faaliyet göstermektedir. Gi Group ofisleri ve stratejik iş ortakları dahilinde Avrupa, Afrika, Asya ve Amerika genelinde 58’ den fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

Türkiye'de otomotiv sektörünün öncüsü olan danışmanlığını yapmış olduğumuz firmamız için "Kaynakçı" arayışımız mevcuttur.

-Tercihen Meslek Lisesi / Meslek Yüksek Okulu mezunu veya Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi,
-Teknik resim okuyabilme ve yorumlama yetisine sahip,
-Metal İşleri ve Kaynak bölümünde en az 2 yıl sektör tecrübesi bulunan,
-İletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın,
-Dinamik disiplinli ve çalışkan,
-Gelişime açık, sorumluluk alabilen,Takım arkadaşları arayışı içerisindeyiz.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3087114


Erkek 20 - 40 arası No: 3087114 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

4,500 TL

Kaynakçı İstanbul Anadolu Kaynakçı İstanbul Kaynakçı Demir - Çelik Kaynak Kaynakçı


İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Gİ GROUP; Türkiye İş Kurumu’nun 09.01.2018 tarih ve 786 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
ilan-resim
İnsan Kaynakları Uzmanı Ne İş Yapar?

İnsan kaynakları uzmanı, şirket çalışanlarıyla ilgili sorunların çözümüyle ilgilenen, işe alım ve işten çıkarma gibi görevleri yürüten kişidir.

İşe alım sürecini yönetmek, özlük işleri yönetimi, bordro hazırlamak, performans değerlendirmesi yapmak, eğitimler düzenlemek ve bunların takibini yapmak, izinlerin ve mesai saatlerinin yönetilmesi, işten ayrılanların ve çıkarılanların yönetilmesi temel görev tanımlarıdır.

Microsoft Office programlarını aktif olarak kullanabilmek, işe alım süreçlerinin nasıl ilerlediğini bilmek, eğitim verebilmek ve sunum yapabilmek insan kaynakları uzmanında bulunması gereken niteliklerdendir.

İnsan kaynakları uzmanı olabilmek için üniversitelerin dört yıllık eğitim veren İnsan Kaynakları, İşletme, İktisat, Sosyoloji ve Çalışma Ekonomisi bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Gİ GROUP

Aradığınız "Kaynakçı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?