facebook
  1. Aras Kargo
  2. Kurye - Mersin / Adana / Hatay / Gaziantep / Şanlıurfa

Kurye - Mersin / Adana / Hatay / Gaziantep / Şanlıurfa

Aras Kargo

Aras Kargo firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kurye - Mersin / Adana / Hatay / Gaziantep / Şanlıurfa ilanlarına göz atabilirsiniz.

Aras Kargo Kurye - Mersin / Adana / Hatay / Gaziantep / Şanlıurfa ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kurye - Mersin / Adana / Hatay / Gaziantep / Şanlıurfa ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2852063


Kadın veya Erkek 18 - 35 arası No: 2852063 Kişi Sayısı: 6 Tam Zamanlı

Kurye - Mersin / Adana / Hatay / Gaziantep / Şanlıurfa Adana Kurye - Mersin / Adana / Hatay / Gaziantep / Şanlıurfa Gaziantep Kurye - Mersin / Adana / Hatay / Gaziantep / Şanlıurfa Hatay Kurye - Mersin / Adana / Hatay / Gaziantep / Şanlıurfa Mersin Kurye - Mersin / Adana / Hatay / Gaziantep / Şanlıurfa Şanlıurfa Kurye - Mersin / Adana / Hatay / Gaziantep / Şanlıurfa Lojistik Kargo Kurye


Benzer Kurye - Mersin / Adana / Hatay / Gaziantep / Şanlıurfa İş İlanları

Kurye Ne İş Yapar?

Dağıtıma hazır olan ürünlerin bir yerden bir yere hasarsız ve kısa sürede nakil etmekle yükümlü kişilerdir. Bir kuryede en çok aranılan özellikler; çalıştığı güzergahı iyi bilmesi, dikkatli ve seri olmasıdır. Kullanım aracı genellikle motorsiklet olarak bilinir ancak lojistik firmalarının tercih ettiği arabalı kuryelerde oldukça yaygındır. İkisinin de amacı; teslim edilecek paketin en kısa sürede doğru adrese eksiksiz ulaştırmaktır.

Aradığınız "Kurye - Mersin / Adana / Hatay / Gaziantep / Şanlıurfa" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?