1. ARIKANLI HOLDİNG
  2. KURYE - ÜSKÜDAR MERKEZ/ BAĞLARBAŞI

KURYE - ÜSKÜDAR MERKEZ/ BAĞLARBAŞI

ARIKANLI HOLDİNG

Arıkanlı Holding firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kurye - Üsküdar Merkez / Bağlarbaşı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Arıkanlı Holding Kurye - Üsküdar Merkez / Bağlarbaşı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kurye - Üsküdar Merkez / Bağlarbaşı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2794877


Kadın veya Erkek 20 - 45 arası No: 2794877 Tam Zamanlı

Kurye - Üsküdar Merkez / Bağlarbaşı İstanbul Anadolu Kurye - Üsküdar Merkez / Bağlarbaşı İstanbul Kurye - Üsküdar Merkez / Bağlarbaşı Kargo Kurye


Kurye Ne İş Yapar?

Dağıtıma hazır olan ürünlerin bir yerden bir yere hasarsız ve kısa sürede nakil etmekle yükümlü kişilerdir. Bir kuryede en çok aranılan özellikler; çalıştığı güzergahı iyi bilmesi, dikkatli ve seri olmasıdır. Kullanım aracı genellikle motorsiklet olarak bilinir ancak lojistik firmalarının tercih ettiği arabalı kuryelerde oldukça yaygındır. İkisinin de amacı; teslim edilecek paketin en kısa sürede doğru adrese eksiksiz ulaştırmaktır.

ARIKANLI HOLDİNG

Aradığınız "Kurye - Üsküdar Merkez / Bağlarbaşı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?