facebook
İyi ürün iyi hizmet anlayışı ile 60 yılı geride bırakan Tilia, 1963 yılında Savaş Plastik olarak faaliyet göstermeye başladı. Başlıca ürün grupları arasında plastik iç & dış mekan mobilyalarının yanı sıra kontrat mobilyaları da yer alan markamız; 2003 senesinden bu yana İstanbul Beylikdüzü’ndeki 16.000 metrekarelik fabrikasında faaliyetlerini sürdürüyor.

Gelinen son noktada tasarımı, malzemesi ve ulaşılabilirliği ile yepyeni ürünler ortaya koyuyor, standartların üzerinde işlere imza atıyoruz. Tilia ürünlerini yaşam alanlarında daha çok görmeyi ve tasarımların herkesin hayatında ihtiyaçlara çözüm olmasını hedefliyor; üretim gücünü dağıtım ağı ile birleştirerek 65’den fazla ülkede mutluluk dağıtıyoruz.

Yarım asırdır ‘’Hayatın akışı içerisinde gerçekten ihtiyacınız olan neydi?’’ sorusuna verdiğimiz her cevap, yeni bir Tilia ürününün de doğuş hikayesi oldu.

Yeni hikayelerimizi inşa ederken aramızda ‘’Muhasebe Uzmanı’’ olarak yerini almak ister misin?

Nitelikler

Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye vb. bölümlerden minimum ön lisans, tercihen lisans mezunu
TTK, VUK, Tek Düzen Hesap Planı ve diğer ilgili mevzuatlara hakim,
Tercihen plastik sektörü, muhasebe süreçlerinde iş/ işlemler, maliyet muhasebesi, bütçe konularında en az 3 yıl deneyimli,
Ms Office programlarını etkin kullanabilen,
Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık,
Planlama, önceliklendirme ve iş takibi becerisine sahip,
Proaktif olan, analitik düşünme ve sonuç odaklı çalışma yetkinliğine sahip,
Sorumluluk sahibi ve gerektiğinde inisiyatif kullanabilen,
Dinamik, sabırlı ve iletişim becerisi gelişmiş,
Sosyal yönü güçlü, diksiyonu düzgün
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Büyükçekmece ve Küçükçekmece metrobüs durağına yakın ikamet eden.


Sorumluluklar

Finans birimi tarafından paylaşılan günlük finans işlemlerini (banka, kasa, çek vb.) muhasebeleştirir.
Açılan muhasebe kaydını ilgili birimlerden / amirinden onay aldıktan sonra düzenli bir şekilde, tarih sırasına göre arşivler.
Savaş Plastik’in aylık mizanlarının ve tablolarının doğru ve istenen zamanda çıkartarak amirinin onayına sunar.
Belgelerin yasal standartlara ve Savaş Plastik’in bilgilerine uygun olarak düzenlendiğini ve yetkili kişi tarafından onaylandığını kontrol eder. Uygunsuz belgeleri ilgili birime tekrardan düzenlenmesi veya iade edilmesi için geri gönderir.
Yevmiye, Defter-i Kebir, Envanter, vb. kanuni defterleri ve Bilanço, Mizan gibi belgeleri muhasebe standartlarına uygun hazırlanması ve arşivleme sürecinde Muhasebe Sorumlusu’na destek olur.
Görevi ile ilgili ortaya çıkan problemlerin çözümlenmesi ve iyileştirici tedbirlerin alınması konusunda amirine önerilerde bulunur, kabulü halinde uygular.
Periyodik ve dönem sonu stok sayımlarına nezaret eder. Stok sayım sonuçlarına göre fiili – kaydi farkların mutabakatının sağlanması konusunda amirine destek olur.
Savaş Plastik müşterilerinin konusuyla ilgili C/H mutabakatlarını aylık periyodlarda yapar / yapılmasını sağlar. Mutabakatlar esnasında tespit ettiği aksaklık veya yanlışlıklar hakkında amirine bilgi verir.
Kesilen satış faturalarının kontrol işlemleri gerçekleştirir.
Tüm yasal mali ve ticari mevzuat ile ilgili işlem, müracaat, bildirim ve beyannameleri doğru ve kayıtlara uygun bir biçimde hazırlanmasında amirine destek olur.
Muhasebe ile ilgili dönemsel bildirim ve beyannameleri zamanında ve usulüne uygun olarak hazırlanmasında amirine destek olur. Gerekli durumlarda Muhasebe Yöneticisi ile işbirliği içerisinde olur.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3539548


Kadın veya Erkek 30 - 40 arası No: 3539548 Yan Haklar: Servis, Yemek Ehliyet: B Deneyim: 3-4 Yıl Tam Zamanlı

1 TL

Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Genel Muhasebe Elemanı

Genel Muhasebe Elemanı Ne İş Yapar, Ne Kadar Maaş Alır?

Şirketlerin muhasebe departmanında görev olarak, kurumun politika ve ihtiyaçları doğrultusunda tüm muhasebe işlemlerini gerçekleştiren kişiye, genel muhasebe elemanı denir. Çalıştığı kurumun parasal işlerini yürütmek ve tüm işlemleri eksiksiz bir şekilde kaydetmek, “genel muhasebe elemanı nedir?” sorusuna cevap olur. Aynı zamanda şirkette çalışan kişilerin aylık ödemelerinin planlanması ve yıllık gelir tablosunun hazırlanması gibi işler de genel muhasebe elemanının sorumluluğundadır. Her şirketi... Devamını Göster

Genel Muhasebe Elemanı Maaşları
Genel Muhasebe Elemanı Nedir, Nasıl Olunur?

TİLİA SAVAŞ PLASTİK A.Ş

Aradığınız "Muhasebe Uzmanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur