facebook
  1. TR MASTER
  2. ÖZEL GÜVENLİK & DANIŞMA GÖREVLİLERİ İSTANBUL AVRUPA GENEL

ÖZEL GÜVENLİK & DANIŞMA GÖREVLİLERİ İSTANBUL AVRUPA GENEL

TR MASTER

Tr Master firmasının aktif ilanlarına veya diğer Özel Güvenlik & Danışma Görevlileri İstanbul Avrupa Genel ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tr Master Özel Güvenlik & Danışma Görevlileri İstanbul Avrupa Genel ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Özel Güvenlik & Danışma Görevlileri İstanbul Avrupa Genel ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3188520


Erkek 22 - 46 arası No: 3188520 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

Özel Güvenlik & Danışma Görevlileri İstanbul Avrupa Genel İstanbul Avrupa Özel Güvenlik & Danışma Görevlileri İstanbul Avrupa Genel İstanbul Özel Güvenlik & Danışma Görevlileri İstanbul Avrupa Genel Danışmanlık Danışma Danışman Güvenlik Eleman Güvenlik Personel Güvenlik Güvenlik Elemanı


Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

Aradığınız "Özel Güvenlik & Danışma Görevlileri İstanbul Avrupa Genel" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?