facebook
  1. ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ
  2. Özel Güvenlik Görevlisi-Arnavutköy-Hadımköy-Bay

Iss Proser Koruma Ve Güvenlik Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Özel Güvenlik Görevlisi-Arnavutköy-Hadımköy-Bay ilanlarına göz atabilirsiniz.

Iss Proser Koruma Ve Güvenlik Hizmetleri Özel Güvenlik Görevlisi-Arnavutköy-Hadımköy-Bay ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Özel Güvenlik Görevlisi-Arnavutköy-Hadımköy-Bay ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3193455


Erkek 22 - 35 arası No: 3193455 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Özel Güvenlik Görevlisi-Arnavutköy-Hadımköy-Bay İstanbul Avrupa Özel Güvenlik Görevlisi-Arnavutköy-Hadımköy-Bay İstanbul Özel Güvenlik Görevlisi-Arnavutköy-Hadımköy-Bay Güvenlik Güvenlik Elemanı


Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ

ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Özel Güvenlik Görevlisi-Arnavutköy-Hadımköy-Bay" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?