1. Genser Güvenlik Sistemleri
  2. Özel Güvenlik Görevlisi / İstanbul Yeni Başlayacak Projeler

Özel Güvenlik Görevlisi / İstanbul Yeni Başlayacak Projeler

Genser Güvenlik Sistemleri

Genser Güvenlik Sistemleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Özel Güvenlik Görevlisi / İstanbul Yeni Başlayacak Projeler ilanlarına göz atabilirsiniz.

Genser Güvenlik Sistemleri Özel Güvenlik Görevlisi / İstanbul Yeni Başlayacak Projeler ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Özel Güvenlik Görevlisi / İstanbul Yeni Başlayacak Projeler ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2737733


Kadın veya Erkek 22 - 40 arası No: 2737733 Tam Zamanlı

Özel Güvenlik Görevlisi / İstanbul Yeni Başlayacak Projeler İstanbul Anadolu Özel Güvenlik Görevlisi / İstanbul Yeni Başlayacak Projeler İstanbul Avrupa Özel Güvenlik Görevlisi / İstanbul Yeni Başlayacak Projeler İstanbul Özel Güvenlik Görevlisi / İstanbul Yeni Başlayacak Projeler Savunma / Güvenlik Güvenlik Görevli Güvenlik Güvenlik Elemanı


Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

Genser Güvenlik Sistemleri

Aradığınız "Özel Güvenlik Görevlisi / İstanbul Yeni Başlayacak Projeler" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?