1. G4S GÜVENLİK HİZMETLERİ
  2. Özel Güvenlik Görevlisi - İzin Değiştirici- İstanbul Anadolu
ilan-resim

Özel Güvenlik Görevlisi - İzin Değiştirici- İstanbul Anadolu

G4S GÜVENLİK HİZMETLERİ

G4s Güvenlik Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Özel Güvenlik Görevlisi - İzin Değiştirici- İstanbul Anadolu ilanlarına göz atabilirsiniz.

G4s Güvenlik Hizmetleri Özel Güvenlik Görevlisi - İzin Değiştirici- İstanbul Anadolu ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Özel Güvenlik Görevlisi - İzin Değiştirici- İstanbul Anadolu ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2702774


Erkek 20 - 47 arası No: 2702774 Kişi Sayısı: 15 Tam Zamanlı

Özel Güvenlik Görevlisi - İzin Değiştirici- İstanbul Anadolu İstanbul Anadolu Özel Güvenlik Görevlisi - İzin Değiştirici- İstanbul Anadolu İstanbul Özel Güvenlik Görevlisi - İzin Değiştirici- İstanbul Anadolu Güvenlik Eleman


Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

G4S GÜVENLİK HİZMETLERİ

Aradığınız "Özel Güvenlik Görevlisi - İzin Değiştirici- İstanbul Anadolu" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?