facebook
  1. TAV ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ
  2. Özel Güvenlik Görevlisi / Kızıltoprak / Kadıköy / Ataşehir
ilan-resim

Özel Güvenlik Görevlisi / Kızıltoprak / Kadıköy / Ataşehir

TAV ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ

Tav Özel Güvenlik Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Özel Güvenlik Görevlisi / Kızıltoprak / Kadıköy / Ataşehir ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tav Özel Güvenlik Hizmetleri Özel Güvenlik Görevlisi / Kızıltoprak / Kadıköy / Ataşehir ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Özel Güvenlik Görevlisi / Kızıltoprak / Kadıköy / Ataşehir ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2781935


Kadın veya Erkek 20 - 35 arası No: 2781935 Kişi Sayısı: 20 Tam Zamanlı

Özel Güvenlik Görevlisi / Kızıltoprak / Kadıköy / Ataşehir İstanbul Anadolu Özel Güvenlik Görevlisi / Kızıltoprak / Kadıköy / Ataşehir İstanbul Özel Güvenlik Görevlisi / Kızıltoprak / Kadıköy / Ataşehir Güvenlik Güvenlik Elemanı


Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

TAV ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ

Aradığınız "Özel Güvenlik Görevlisi / Kızıltoprak / Kadıköy / Ataşehir" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?