1. Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri
  2. Özel Güvenlik Görevlisi - Küçükbakkalköy AVM Projesi

Özel Güvenlik Görevlisi - Küçükbakkalköy AVM Projesi

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri

Tepe Savunma Ve Güvenlik Sistemleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Özel Güvenlik Görevlisi - Küçükbakkalköy Avm Projesi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tepe Savunma Ve Güvenlik Sistemleri Özel Güvenlik Görevlisi - Küçükbakkalköy Avm Projesi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Özel Güvenlik Görevlisi - Küçükbakkalköy Avm Projesi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2690159


Erkek 22 - 35 arası No: 2690159 Kişi Sayısı: 8 Tam Zamanlı

Özel Güvenlik Görevlisi - Küçükbakkalköy Avm Projesi İstanbul Anadolu Özel Güvenlik Görevlisi - Küçükbakkalköy Avm Projesi İstanbul Özel Güvenlik Görevlisi - Küçükbakkalköy Avm Projesi Güvenlik Güvenlik Elemanı


Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Özel Güvenlik Görevlisi - Küçükbakkalköy Avm Projesi" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?