facebook
  1. Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş.
  2. Özel Güvenlik Görevlisi / SARIYER / YENİKÖY SİTE PROJESİ

Özel Güvenlik Görevlisi / SARIYER / YENİKÖY SİTE PROJESİ

Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş.

Genser Güvenlik Sistemleri A. Ş. firmasının aktif ilanlarına veya diğer Özel Güvenlik Görevlisi / Sarıyer / Yeniköy Site Projesi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Genser Güvenlik Sistemleri A. Ş. Özel Güvenlik Görevlisi / Sarıyer / Yeniköy Site Projesi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Özel Güvenlik Görevlisi / Sarıyer / Yeniköy Site Projesi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3133041


Erkek 22 - 37 arası No: 3133041 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

5,283 TL

Özel Güvenlik Görevlisi / Sarıyer / Yeniköy Site Projesi İstanbul Avrupa Özel Güvenlik Görevlisi / Sarıyer / Yeniköy Site Projesi İstanbul Özel Güvenlik Görevlisi / Sarıyer / Yeniköy Site Projesi Güvenlik Güvenlik Elemanı


Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş.

Aradığınız "Özel Güvenlik Görevlisi / Sarıyer / Yeniköy Site Projesi" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?