facebook
  1. Bahar Baskı
  2. Paketleme Elemanı (Bay) - Fabrika Üretimi

Paketleme Elemanı (Bay) - Fabrika Üretimi

Bahar Baskı

Bahar Baskı firmasının aktif ilanlarına veya diğer Paketleme Elemanı (Bay) - Fabrika Üretimi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Bahar Baskı Paketleme Elemanı (Bay) - Fabrika Üretimi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Paketleme Elemanı (Bay) - Fabrika Üretimi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3135885


Erkek 18 - 30 arası No: 3135885 Tam Zamanlı

4,253 TL

Paketleme Elemanı (Bay) - Fabrika Üretimi İstanbul Anadolu Paketleme Elemanı (Bay) - Fabrika Üretimi İstanbul Paketleme Elemanı (Bay) - Fabrika Üretimi Ambalaj ve Kağıt Üretim Paketleme Elemanı


Kurye Ne İş Yapar?

Dağıtıma hazır olan ürünlerin bir yerden bir yere hasarsız ve kısa sürede nakil etmekle yükümlü kişilerdir. Bir kuryede en çok aranılan özellikler; çalıştığı güzergahı iyi bilmesi, dikkatli ve seri olmasıdır. Kullanım aracı genellikle motorsiklet olarak bilinir ancak lojistik firmalarının tercih ettiği arabalı kuryelerde oldukça yaygındır. İkisinin de amacı; teslim edilecek paketin en kısa sürede doğru adrese eksiksiz ulaştırmaktır.

Aradığınız "Paketleme Elemanı (Bay) - Fabrika Üretimi" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?