facebook
  1. Proto Kalıp Teknolojileri
  2. Plastik Enjeksiyon Operatörü

Plastik Enjeksiyon Operatörü

Proto Kalıp Teknolojileri

Proto Kalıp Teknolojileri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Plastik Enjeksiyon Operatörü ilanlarına göz atabilirsiniz.

Proto Kalıp Teknolojileri Plastik Enjeksiyon Operatörü ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Plastik Enjeksiyon Operatörü ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3138477


Kadın veya Erkek 18 - 50 arası No: 3138477 Tam Zamanlı

Plastik Enjeksiyon Operatörü İstanbul Anadolu Plastik Enjeksiyon Operatörü İstanbul Plastik Enjeksiyon Operatörü İmalat Plastik Enjeksiyon Operatör


Benzer Plastik Enjeksiyon Operatörü İş İlanları

Plastik Enjeksiyon Operatörü Ne İş Yapar?

Plastik enjeksiyon operatörü, plastik ürün üretmek için ham madde hazırlayan, kalıp bağlayan, enjeksiyon hattı ile seri üretim yapan ve bununla ilgili gerekli kontrolleri yapan kişidir.

Kalite standartlarına uygun olarak üretim yapılabilmesi için üretim araçlarının bakım, onarım ve kontrollerini yapmak, makinenin güvenlik kontrollerini yapmak, makinede seri üretim yapmak başlıca görevlerindendir.

Plastik enjeksiyon elemanı olabilmek endüstri meslek liselerinden veya ilgili meslek yüksek okullarından mezun olmak gerekmektedir.

Proto Kalıp Teknolojileri

Aradığınız "Plastik Enjeksiyon Operatörü" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?