facebook
  1. Uğur Plastik Ambalaj
  2. Plastik Enjeksiyon Paketleme Elemanı

Plastik Enjeksiyon Paketleme Elemanı

Uğur Plastik Ambalaj

Uğur Plastik Ambalaj firmasının aktif ilanlarına veya diğer Plastik Enjeksiyon Paketleme Elemanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Uğur Plastik Ambalaj Plastik Enjeksiyon Paketleme Elemanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Plastik Enjeksiyon Paketleme Elemanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3108423


Kadın veya Erkek No: 3108423 Tam Zamanlı

Plastik Enjeksiyon Paketleme Elemanı İstanbul Anadolu Plastik Enjeksiyon Paketleme Elemanı İstanbul Plastik Enjeksiyon Paketleme Elemanı Plastik Üretim Operatör


Plastik Enjeksiyon Operatörü Ne İş Yapar?

Plastik enjeksiyon operatörü, plastik ürün üretmek için ham madde hazırlayan, kalıp bağlayan, enjeksiyon hattı ile seri üretim yapan ve bununla ilgili gerekli kontrolleri yapan kişidir.

Kalite standartlarına uygun olarak üretim yapılabilmesi için üretim araçlarının bakım, onarım ve kontrollerini yapmak, makinenin güvenlik kontrollerini yapmak, makinede seri üretim yapmak başlıca görevlerindendir.

Plastik enjeksiyon elemanı olabilmek endüstri meslek liselerinden veya ilgili meslek yüksek okullarından mezun olmak gerekmektedir.

Uğur Plastik Ambalaj

Aradığınız "Plastik Enjeksiyon Paketleme Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?