facebook
  1. Proto Kalıp Teknolojileri
  2. Plastik Kalıp Cnc Öperatörü

Plastik Kalıp Cnc Öperatörü

Proto Kalıp Teknolojileri

Proto Kalıp Teknolojileri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Plastik Kalıp Cnc Öperatörü ilanlarına göz atabilirsiniz.

Proto Kalıp Teknolojileri Plastik Kalıp Cnc Öperatörü ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Plastik Kalıp Cnc Öperatörü ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3227338


Erkek No: 3227338 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Plastik Kalıp Cnc Öperatörü İstanbul Anadolu Plastik Kalıp Cnc Öperatörü İstanbul Plastik Kalıp Cnc Öperatörü Kalıphane Operatör


Benzer Plastik Kalıp Cnc Öperatörü İş İlanları

Plastik Enjeksiyon Operatörü Ne İş Yapar?

Plastik enjeksiyon operatörü, plastik ürün üretmek için ham madde hazırlayan, kalıp bağlayan, enjeksiyon hattı ile seri üretim yapan ve bununla ilgili gerekli kontrolleri yapan kişidir.

Kalite standartlarına uygun olarak üretim yapılabilmesi için üretim araçlarının bakım, onarım ve kontrollerini yapmak, makinenin güvenlik kontrollerini yapmak, makinede seri üretim yapmak başlıca görevlerindendir.

Plastik enjeksiyon elemanı olabilmek endüstri meslek liselerinden veya ilgili meslek yüksek okullarından mezun olmak gerekmektedir.

Proto Kalıp Teknolojileri

Aradığınız "Plastik Kalıp Cnc Öperatörü" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?