facebook
  1. ÇETİN GROUP
  2. Resepsiyonist

Resepsiyonist

ÇETİN GROUP

İstanbul Avrupa - Sarıyer 29-11-2021
HAKKIMIZDA
Çetin Group; faaliyetlerine 1998 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ÇETİN tarafından kurulan Çetin Özel Güvenlik firması ile başlamıştır.

2000 yılında Temizlik, Lojistik ve Personel Taşımacılığı faaliyetlerine başlamış; 2002 yılında Çetin Özel Güvenlik Hizmetleri şirketini kurarak fiziki ve elektronik güvenlik faaliyetlerini tek bir çatı altında toplamıştır. 2004 yılında kozmetik üretimi yapmak üzere Atak Farma Kozmetik Şirketi kurularak üretim tesislerinin temelleri atılmıştır. 2005 yılında kurulmuş olan Çemobsan Mobilya şirketimiz 2007 yılında mobilya imalatına başlamıştır. 2010 yılında CEO İnsan Kaynakları şirketi kurulmuş ve 4904 sayılı yasa kapsamında IK Danışmanlığı hizmetine başlamıştır. 2012 yılında Çetin Group Global pazarda yurt dışında güvenlik hizmeti sağlayan ilk Türk firması olmuştur.

Çetin Group hizmet sektöründeki faaliyetlerini ülke çapında yerleşik olarak sürdürmektedir. Çetin Group Türkiye güvenlik sektörünün öncü kuruluşlarından olup uluslararası iş normlarına uygun ve bu kapsamda faaliyetlerini sürdüren çeyrek asıra yaklaşan tecrübesi ile sektöründe lider konumdadır ve bünyesinde 8.000'in üzerinde kişi çalışmaktadır.

Grubumuz Türkiye`de bulunan pek çok yerli ve yabancı sermayeli şirketlere yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Mevcut müşterilerimizin 200'e yakın kısmı Türkiye`nin en büyük ilk 1000 şirketi arasındadır.

Çetin Group Şirketler bünyesindeki İstanbul Maslak lokasyonundaki projemizde Yazılım Resepsiyonist unvanı ile çalışma gerçekleştirecek ekip arkadaşı aramaktayız:

Aranan Temel Nitelikler

• Üniversite veya Meslek Yüksekokulu mezunu
• İyi düzeyde İngilizce konuşabilen,
• Microsoft Office programlarına hakim,
• Karşılamadaki yoğun trafiği yönlendirebilecek
• Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün
• Ekip çalışmasına yatkın
• Daha önce benzer bir pozisyonda çalışmış veya bu pozisyon için istekli
• Maslak ve civarında ikamet eden

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3085839


Kadın veya Erkek No: 3085839 Tam Zamanlı

Resepsiyonist İstanbul Avrupa Resepsiyonist İstanbul Resepsiyonist Telekomünikasyon ve Network Danışma Resepsiyonist


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
ÇETİN GROUP

Aradığınız "Resepsiyonist" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?