facebook
  1. İNKA İnsan Kaynakları
  2. REYON ELEMANI (DÖNEMSEL- YARI ZAMANLI)

İnka İnsan Kaynakları firmasının aktif ilanlarına veya diğer Reyon Elemanı (Dönemsel- Yarı Zamanlı) ilanlarına göz atabilirsiniz.

İnka İnsan Kaynakları Reyon Elemanı (Dönemsel- Yarı Zamanlı) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Reyon Elemanı (Dönemsel- Yarı Zamanlı) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3229178


Kadın veya Erkek 18 - 36 arası No: 3229178 Kişi Sayısı: 300 Dönemsel

Reyon Elemanı (Dönemsel- Yarı Zamanlı) İstanbul Avrupa Reyon Elemanı (Dönemsel- Yarı Zamanlı) İstanbul Anadolu Reyon Elemanı (Dönemsel- Yarı Zamanlı) İstanbul Reyon Elemanı (Dönemsel- Yarı Zamanlı) Hizmet Hazır Giyim Satış Destek Personeli Mağazacılık / Perakendecilik Mağaza Eleman Turizm Organizasyon Hostes Fuar Destek Hizmetleri Merchandiser Organizasyon Market Host


İNKA İnsan Kaynakları; Türkiye İş Kurumu’nun 31.01.2017 tarih ve 453 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Reyon Elemanı Ne İş Yapar?

Reyon elemanı, ürünleri depodan alıp bulunmaları gereken rafa dizen ya da kendi reyonunda müşteriler ile bire bir ilişki içerisinde olup ürünleri müşteriye servis eden kişiye denir.

Reyonların stok durumuna göre takibini yapmak, reyonların temizlik ve düzenini sağlamak, ürün fiyat etiketlerini güncellemek reyon görevlisinin yapması gereken görevlerdendir.

Resmi bir eğitim mecburiyeti olmamakla birlikte lise mezunu kişiler bu meslek grubunda kolaylıkla iş bulabilir.

İNKA İnsan Kaynakları

Aradığınız "Reyon Elemanı (Dönemsel- Yarı Zamanlı) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?