facebook
  1. EFORA İNSAN KAYNAKLARI
  2. REYON PERSONELİ VE KASİYER (Kartal)

REYON PERSONELİ VE KASİYER (Kartal)

EFORA İNSAN KAYNAKLARI

Efora İnsan Kaynakları firmasının aktif ilanlarına veya diğer Reyon Personeli Ve Kasiyer (Kartal) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Efora İnsan Kaynakları Reyon Personeli Ve Kasiyer (Kartal) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Reyon Personeli Ve Kasiyer (Kartal) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3219858


Erkek 25 - 36 arası No: 3219858 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

Reyon Personeli Ve Kasiyer (Kartal) İstanbul Anadolu Reyon Personeli Ve Kasiyer (Kartal) İstanbul Reyon Personeli Ve Kasiyer (Kartal) Mağazacılık / Perakendecilik Mağaza Kasiyer Mağazacılık / Perakendecilik Mağaza Reyon Elemanı


EFORA İNSAN KAYNAKLARI; Türkiye İş Kurumu’nun 05.03.2018 tarih ve 959 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Reyon Elemanı Ne İş Yapar?

Reyon elemanı, ürünleri depodan alıp bulunmaları gereken rafa dizen ya da kendi reyonunda müşteriler ile bire bir ilişki içerisinde olup ürünleri müşteriye servis eden kişiye denir.

Reyonların stok durumuna göre takibini yapmak, reyonların temizlik ve düzenini sağlamak, ürün fiyat etiketlerini güncellemek reyon görevlisinin yapması gereken görevlerdendir.

Resmi bir eğitim mecburiyeti olmamakla birlikte lise mezunu kişiler bu meslek grubunda kolaylıkla iş bulabilir.

EFORA İNSAN KAYNAKLARI

Aradığınız "Reyon Personeli Ve Kasiyer (Kartal) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?