facebook
  1. İNKA GRUP
  2. SATIŞ DESTEK HOSTESİ

SATIŞ DESTEK HOSTESİ

İNKA GRUP

İstanbul Avrupa 21-09-2022
Kadın Saha/Satış Destek Elemanları(SSE)

İNKA İnsan Kaynakları Firması Yeni Nesil Bütünleşik İK Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan Bordro Hizmetleri, Teşvik Danışmanlığı, Seçme ve Yerleştirme, İK Süreç Danışmanlığı hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir.

İnka İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz Hızlı Tüketim Sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir tütün firması adına İSTANBUL' da görevlendirilecek Kadın Saha/Satış Destek Elemanları(SSE) arıyoruz.

• Tarafımızca belirlenen satış noktalarında(Süper Market, Market, Benzin İstasyonu, Tekel Bayii, Büfe vb.) tüketiciler tarafından tütün ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak,

• Ürünler hakkında tüketicileri bilgilendirmek amacıyla görev alacak,

• Çalışacak kişilerin lokasyonları belirli gün ve haftalarda değişkenlik gösterecektir,

• SSE’lerin sabit bir çalışma noktası olmayacaktır,Tek bir yerde çalışma olmayacaktır, belirlenen rut olanları sizlerin takvimlerine otomatik olarak program üzerinden iletilecektir,

• Kişisel görünümüne özen gösteren,

• En az lise mezunu,

• Raflardaki eksik ürünlerin tamamlanmasını sağlamak,

• Görev yerini terk etmemek,tekel bayi, büfe, market vb yerlerde daha önceden çalışmış,

• Ürün raporlaması ve bilgilendirmesi yapacak ekip arkadaşları aramaktayız.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3284899


Kadın 18 - 32 arası No: 3284899 Kişi Sayısı: 80 Tam Zamanlı

Satış Destek Hostesi İstanbul Avrupa Satış Destek Hostesi İstanbul Satış Destek Hostesi Hızlı Tüketim Malları Market Satış Destek Personeli Mağazacılık / Perakendecilik Saha Personel Turizm Satış Destek Rut Elemanı Diğer Organizasyon Hostes Organizasyon Tanıtım / Promosyon Eleman


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
İNKA GRUP; Türkiye İş Kurumu’nun 31.01.2017 tarih ve 453 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Pompacı (Akaryakıt Satış Görevlisi) Ne İş Yapar?

Pompacı, akaryakıt satış istasyonlarında taşıtlara akaryakıt doldurma, satış bedelini tahsil etme ve istasyondaki akaryakıt tanklarının bakım ve kontrol işlemlerini yapma bilgi ve becerisine sahip kişidir.

Araçları istasyon içinde yönlendirmek ve bu süre zarfında araçla ilgili gerekli tüm bakımları yapmak temel görevlerindendir.

Pompacı olabilmek için lise mezunu olmak yeterlidir.

İNKA GRUP

Aradığınız "Satış Destek Hostesi" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?