facebook
  1. Kent Makina
  2. Satış Destek Ve Ön Muhasebe Personeli

Satış Destek Ve Ön Muhasebe Personeli

Kent Makina

Kent Makina firmasının aktif ilanlarına veya diğer Satış Destek Ve Ön Muhasebe Personeli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kent Makina Satış Destek Ve Ön Muhasebe Personeli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Satış Destek Ve Ön Muhasebe Personeli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2920449


Kadın 20 - 40 arası No: 2920449 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Satış Destek Ve Ön Muhasebe Personeli İstanbul Avrupa Satış Destek Ve Ön Muhasebe Personeli İstanbul Satış Destek Ve Ön Muhasebe Personeli Dış Ticaret Muhasebe Ön Muhasebe Elemanı İnşaat Muhasebe Satış Destek Personeli Mağazacılık / Perakendecilik Muhasebe Muhasebe Elemanı Toptancılık Muhasebe Yardımcı Yapı Malzemeleri Muhasebe Genel Muhasebe Elemanı


Satış Temsilcisi Ne İş Yapar?

Satış Danışmanı, ürün veya hizmet satışı odaklı kuruluşların temel taşı, markanın müşteriye yansıyan yüzüdür. Bu firmaların başarısında, kârlılığında ve firmanın temsili konusunda önemli rol oynar. Kısaca “müşteri karşısında firmayı, firma karşısında müşteriyi temsil eden kişi” olarak açıklayabiliriz.
Satış Danışmanlığı mesleği de diğer meslekler gibi sürekli gelişmeyi ve başarı yolunda ilerlemeyi gerektirir. İyi bir Satış Danışmanı nasıl olmalı sorusuna verilecek en uygun cevap ikna kabiliyeti ve ürün bilgisi diyebiliriz.
Satış Danışmanı iş ilanlarına baktığımızda; Tezgahtar, Kasiyer, Satış Elemanı, Satış Temsilcisi, Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Satış Yetkilisi, Satış Görevlisi, Satış Uzmanı, Satış Sorumlusu gibi Perakende Sektöründe farklı kullanımları vardır.
Part Time ya da Tam Zamanlı olarak çoğunlukla Avm’lerde veya mağazalarda iş imkanları bulunabilir.

Aradığınız "Satış Destek Ve Ön Muhasebe Personeli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?