facebook
  1. Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals
  2. Satış Proje Sorumlusu

Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals firmasının aktif ilanlarına veya diğer Satış Proje Sorumlusu ilanlarına göz atabilirsiniz.

Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals Satış Proje Sorumlusu ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Satış Proje Sorumlusu ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2806766


Kadın veya Erkek 25 - 40 arası No: 2806766 Tam Zamanlı

Satış Proje Sorumlusu Adana Satış Proje Sorumlusu Ankara Satış Proje Sorumlusu Antalya Satış Proje Sorumlusu İstanbul Anadolu Satış Proje Sorumlusu İzmir Satış Proje Sorumlusu İstanbul Satış Proje Sorumlusu Yapı Malzemeleri Proje Yönetimi Mimar Yalıtım Satış Satış Temsilcisi Yalıtım Yalıtım / İzolasyon İç Mimar


Benzer Satış Proje Sorumlusu İş İlanları

Satış Temsilcisi Ne İş Yapar?

Satış Danışmanı, ürün veya hizmet satışı odaklı kuruluşların temel taşı, markanın müşteriye yansıyan yüzüdür. Bu firmaların başarısında, kârlılığında ve firmanın temsili konusunda önemli rol oynar. Kısaca “müşteri karşısında firmayı, firma karşısında müşteriyi temsil eden kişi” olarak açıklayabiliriz.
Satış Danışmanlığı mesleği de diğer meslekler gibi sürekli gelişmeyi ve başarı yolunda ilerlemeyi gerektirir. İyi bir Satış Danışmanı nasıl olmalı sorusuna verilecek en uygun cevap ikna kabiliyeti ve ürün bilgisi diyebiliriz.
Satış Danışmanı iş ilanlarına baktığımızda; Tezgahtar, Kasiyer, Satış Elemanı, Satış Temsilcisi, Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Satış Yetkilisi, Satış Görevlisi, Satış Uzmanı, Satış Sorumlusu gibi Perakende Sektöründe farklı kullanımları vardır.
Part Time ya da Tam Zamanlı olarak çoğunlukla Avm’lerde veya mağazalarda iş imkanları bulunabilir.

Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals

Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Satış Proje Sorumlusu" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?