1. Ofis Ostim Kırtasiye Bilg Dijital Baskı
  2. Satış Reyon Görevlisi

Satış Reyon Görevlisi

Ofis Ostim Kırtasiye Bilg Dijital Baskı

Ankara - Sincan 29-05-2020
Kırtasiye, Endüstriyel Temizlik , İş güvenliği , Teknoloji malzemeleri ve dijital baskı alanlarında faaliyet gösteren firmamızda çalışmak üzere LOGO programı kullanabilen, Genç , dinamik , ekip çalışmasını seven , mağaza reyon düzenlemesi yapabilecek, kendine güvenen , aktif , güler yüzlü , sigara kullanmayan , tercihen Temelli,Sincan,Eryaman,Etimesgut ve bu bölgelere yakın oturan , Başkent OSB'de yer alan mağazamızda, ürün satışında ve tanıtımında reyon görevlisi olarak çalışacak , ikili ilişkilerde başarılı , kendini ifade edebilmede yetenekli iseniz lütfen CV nizi bize gönderiniz .

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2855741


Kadın veya Erkek 20 - 44 arası No: 2855741 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

Satış Reyon Görevlisi Ankara Satış Reyon Görevlisi Bilgisayar / BT / Internet İnternet Satış Destek Personeli Mağazacılık / Perakendecilik Satış Destek Satış Danışmanı Kırtasiye Satış Reyon Elemanı


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Satış Temsilcisi Ne İş Yapar?

Satış Danışmanı, ürün veya hizmet satışı odaklı kuruluşların temel taşı, markanın müşteriye yansıyan yüzüdür. Bu firmaların başarısında, kârlılığında ve firmanın temsili konusunda önemli rol oynar. Kısaca “müşteri karşısında firmayı, firma karşısında müşteriyi temsil eden kişi” olarak açıklayabiliriz.
Satış Danışmanlığı mesleği de diğer meslekler gibi sürekli gelişmeyi ve başarı yolunda ilerlemeyi gerektirir. İyi bir Satış Danışmanı nasıl olmalı sorusuna verilecek en uygun cevap ikna kabiliyeti ve ürün bilgisi diyebiliriz.
Satış Danışmanı iş ilanlarına baktığımızda; Tezgahtar, Kasiyer, Satış Elemanı, Satış Temsilcisi, Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Satış Yetkilisi, Satış Görevlisi, Satış Uzmanı, Satış Sorumlusu gibi Perakende Sektöründe farklı kullanımları vardır.
Part Time ya da Tam Zamanlı olarak çoğunlukla Avm’lerde veya mağazalarda iş imkanları bulunabilir.

Ofis Ostim Kırtasiye Bilg Dijital Baskı

Ofis Ostim Kırtasiye Bilg Dijital Baskı

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle İlanı favorilerime Ekle
İlanı Paylaş

Aradığınız "Satış Reyon Görevlisi" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?