facebook
  1. İstanbul İstif Makinaları
  2. Servis Teknisyenleri / Ustaları

Servis Teknisyenleri / Ustaları

İstanbul İstif Makinaları

İstanbul İstif Makinaları firmasının aktif ilanlarına veya diğer Servis Teknisyenleri / Ustaları ilanlarına göz atabilirsiniz.

İstanbul İstif Makinaları Servis Teknisyenleri / Ustaları ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Servis Teknisyenleri / Ustaları ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3097497


25 - 50 arası No: 3097497 Kişi Sayısı: 4 Tam Zamanlı

Servis Teknisyenleri / Ustaları İstanbul Avrupa Servis Teknisyenleri / Ustaları İstanbul Servis Teknisyenleri / Ustaları Elektrik ve Elektronik Servis Usta Otomotiv Bakım Onarım Usta Otomotiv Servis Usta Mekanik Tesisat Servis Usta Makine Servis Usta


Garson Ne İş Yapar?

Lokanta, pastane, otel, cafe gibi mekanlarda müşterilere hizmet edip, ihtiyaçlarını gideren çalışanlardır. Garsonların en temel görevi, müşteriyi memnun ederek mekandan ayrılmasını sağlamaktır. Bu yüzden garsonların insan ilişkileri kuvvetli, diksiyonu düzgün, güleryüzlü, atik, iyi görünüme sahip, çalıştığı sektör ile ilgili bilgi sahibi olması beklenir.

İstanbul İstif Makinaları

Aradığınız "Servis Teknisyenleri / Ustaları" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?