facebook
  1. Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş.
  2. SERVİSLİ-Özel Güvenlik Görevlisi / ARNAVUTKÖY / TESİS

SERVİSLİ-Özel Güvenlik Görevlisi / ARNAVUTKÖY / TESİS

Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş.

Genser Güvenlik Sistemleri A. Ş. firmasının aktif ilanlarına veya diğer Servisli-Özel Güvenlik Görevlisi / Arnavutköy / Tesis ilanlarına göz atabilirsiniz.

Genser Güvenlik Sistemleri A. Ş. Servisli-Özel Güvenlik Görevlisi / Arnavutköy / Tesis ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Servisli-Özel Güvenlik Görevlisi / Arnavutköy / Tesis ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3326200


Erkek 25 - 45 arası No: 3326200 Kişi Sayısı: 4 Tam Zamanlı

6,270 TL

Servisli-Özel Güvenlik Görevlisi / Arnavutköy / Tesis İstanbul Avrupa Servisli-Özel Güvenlik Görevlisi / Arnavutköy / Tesis İstanbul Servisli-Özel Güvenlik Görevlisi / Arnavutköy / Tesis Güvenlik Güvenlik Elemanı


Garson Ne İş Yapar?

Lokanta, pastane, otel, cafe gibi mekanlarda müşterilere hizmet edip, ihtiyaçlarını gideren çalışanlardır. Garsonların en temel görevi, müşteriyi memnun ederek mekandan ayrılmasını sağlamaktır. Bu yüzden garsonların insan ilişkileri kuvvetli, diksiyonu düzgün, güleryüzlü, atik, iyi görünüme sahip, çalıştığı sektör ile ilgili bilgi sahibi olması beklenir.

Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş.

Aradığınız "Servisli-Özel Güvenlik Görevlisi / Arnavutköy / Tesis" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?