1. SHELL PETROL
  2. Shell'de Kadın Enerjisi
ilan-resim
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Himayelerinde Türkiye İş Kurumu(İŞKUR) işbirliğiyle kadınların iş gücüne katılımını arttırmak, ekonomik ve sosyal kalkınma ve cinsiyet eşitliğine katkı sağlamak amacı ile yürüttüğümüz Shell'de Kadın Enerjisi projesi ile Shell& Turcas Petrol A. Ş. Olarak Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. Yılının kutlanacağı 2023 yılına kadar "5 yılda 5000 kadına istihdam" sağlama sözü veriyoruz.

Türkiye genelinde faaliyet gösteren 1000’i aşkın Shell istasyonunda yürütülecek bu proje kapsamında akaryakıt istasyonlarımızda ‘’Ön Saha Satış Elemanı’’ ve ‘’Market Elemanı’’ görevlerinde çalışmak isteyen tüm kadınları Shell’ e ve İŞKUR Hizmet Merkezleri’ ne başvurmaya davet ediyoruz.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2684234


Kadın 18 ve üstü No: 2684234 Kişi Sayısı: 5000 Tam Zamanlı

Shell'de Kadın Enerjisi Türkiye Geneli Shell'de Kadın Enerjisi İstanbul Anadolu Shell'de Kadın Enerjisi İstanbul Avrupa Shell'de Kadın Enerjisi Ankara Shell'de Kadın Enerjisi İzmir Shell'de Kadın Enerjisi İstanbul Shell'de Kadın Enerjisi Enerji Aktif Satış Kasiyer Enerji Aktif Satış Akaryakıt Pompa Görevlisi Enerji Mağaza Satış Satış Temsilcisi Enerji Market Satış Temsilcisi Enerji Satış Akaryakıt Pompa Görevlisi


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
ilan-resim
SHELL PETROL

Aradığınız İşi Hemen Bulun!

250 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?