facebook
  1. ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET
  2. Şoför&Meydancı-Garson-Bay-Pendik-Sabiha Gökçen Havalimanı

Şoför&Meydancı-Garson-Bay-Pendik-Sabiha Gökçen Havalimanı

Engelli İş İlanı

ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET

Iss Hazır Yemek Üretim Ve Hizmet firmasının aktif ilanlarına veya diğer Şoför & Meydancı-Garson-Bay-Pendik-Sabiha Gökçen Havalimanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Iss Hazır Yemek Üretim Ve Hizmet Şoför & Meydancı-Garson-Bay-Pendik-Sabiha Gökçen Havalimanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Şoför & Meydancı-Garson-Bay-Pendik-Sabiha Gökçen Havalimanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3055071


Engelli

Erkek No: 3055071 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

Şoför & Meydancı-Garson-Bay-Pendik-Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul Anadolu Şoför & Meydancı-Garson-Bay-Pendik-Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul Şoför & Meydancı-Garson-Bay-Pendik-Sabiha Gökçen Havalimanı Hizmet Gıda Garson Hizmet Servis Şoför Hizmet Servis Engelli


Özel Şoför Ne İş Yapar?

Özel şoför kendisine veya başkasına ait ulaşım aracını, başkası adına belirli bir amaç için kullanan kişidir. Aracın her türlü bakım işlerinden sorumludur. Kullanılacak ulaşım aracına göre durum değişse de genel olarak B sınıfı ehliyeti olan herkes özel şoför olabilir.

Özel şoför trafik kurallarına uyarak, güvenli bir biçimde araç kullanmanın yanı sıra, dış görünüm ve insan ilişkileri konularında da yeterli donanıma sahip olmalıdır.

ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET

ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Şoför & Meydancı-Garson-Bay-Pendik-Sabiha Gökçen Havalimanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?