facebook
  1. İNKA İnsan Kaynakları
  2. Tanzim Teşhir Hostesi İstanbul-Avrupa

Tanzim Teşhir Hostesi İstanbul-Avrupa

İNKA İnsan Kaynakları

Kadın Saha/Satış Destek Elemanları(SSE)

İNKA İnsan Kaynakları Firması Yeni Nesil Bütünleşik İK Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olanBordro Hizmetleri, Teşvik Danışmanlığı, Seçme ve Yerleştirme, İK Süreç Danışmanlığı hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir.

İnka insan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır.Danışmanlığını yürüttüğümüz Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir tütün firması adına İSTANBUL AVRUPA YAKASI görevlendirilecek Kadın Saha/Satış Destek Elemanları(SSE) arıyoruz.

• Tarafımızca belirlenen satış noktalarında(Süper Market, Market, Benzin İstasyonu, Tekel Bayii, Büfe vb.) tüketiciler tarafından tütün ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak,
• Ürünler hakkında tüketicileri bilgilendirmek amacıyla görev alacak,
• Çalışacak kişilerin lokasyonları belirli gün ve haftalarda değişkenlik gösterecektir,
• SSE’lerin sabit bir çalışma noktası olmayacaktır,Tek bir yerde çalışma olmayacaktır, belirlenen rut olanları sizlerin takvimlerine otomatik olarak program üzerinden iletilecektir,
• Kişisel görünümüne özen gösteren,
• İletişim yönü kuvvetli,
• En az lise mezunu,
• Raflardaki eksik ürünlerin tamamlanmasını sağlamak,
• Görev yerini terk etmemek,Tekel bayi, büfe, market vb yerlerde daha önceden çalışmış,
• Hızlı Tüketim Mamülleri sektöründe en az 1 sene satış / pazarlama tecrübesi kazanmış,Ürün raporlaması ve bilgilendirmesi yapacak ekip arkadaşları aramaktayız.
• Ürün raporlaması ve bilgilendirmesi yapacak ekip arkadaşları aramaktayız.İSTANBUL AVRUPA YAKASI bölgesinde ikamet eden adayların başvurularını bekliyoruz.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3230453


Kadın 18 - 36 arası No: 3230453 Kişi Sayısı: 80 Tam Zamanlı

Tanzim Teşhir Hostesi İstanbul-Avrupa İstanbul Avrupa Tanzim Teşhir Hostesi İstanbul-Avrupa İstanbul Tanzim Teşhir Hostesi İstanbul-Avrupa Hızlı Tüketim Malları Market Satış Destek Personeli Hızlı Tüketim Malları Organizasyon Merchandiser Mağazacılık / Perakendecilik Saha Market Elemanı Turizm Satış Destek Rut Elemanı Organizasyon Tanıtım / Promosyon Hostes


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
İNKA İnsan Kaynakları; Türkiye İş Kurumu’nun 31.01.2017 tarih ve 453 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
İNKA İnsan Kaynakları

Aradığınız "Tanzim Teşhir Hostesi İstanbul-Avrupa" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?