facebook
  1. LİNE TELEKOM
  2. TEKNİK SERVİS GÖREVLİSİ
ilan-resim

TEKNİK SERVİS GÖREVLİSİ

LİNE TELEKOM

Line Telekom firmasının aktif ilanlarına veya diğer Teknik Servis Görevlisi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Line Telekom Teknik Servis Görevlisi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Teknik Servis Görevlisi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2926278


Erkek 18 - 25 arası No: 2926278 Tam Zamanlı

Teknik Servis Görevlisi İstanbul Anadolu Teknik Servis Görevlisi İstanbul Teknik Servis Görevlisi Telekomünikasyon ve Network Teknik Servis Teknik Servis Personeli


ilan-resim
İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

İnşaat Teknikeri Ne İş Yapar?

İnşaat teknikerleri, inşaatlarda projeye bağlı, mühendis ve mimar kontrolü altında çalışan kişilerdir. Bir çok üniversitenin 2 yıllık İnşaat Teknikerliği bölümü mevcuttur. Bu mesleği yapmak için bu bölümlerden mezun olmak gerekir. Çoğunlukla şantiyelerde çalışırlar.

İnşaat teknikerlerinin; inşaata gerekli malzemelerin temin edilmesi, işçilerin yapmış olduğu çalışmaların kontrollünün sağlanması, iş planının oluşturulması ve düzenli işleyişi, gerekirse mühendis, taşeron firma ve işçiler arasında ki iletişimi koordine etmesi gibi görevleri vardır. Kuvvetli, çevik, dikkatli, raporlama yapabilen, motivasyonu ve ikna kabiliyeti yüksek olması bir inşaat teknikerinde aranılan en önemli özelliklerdir.

Aradığınız "Teknik Servis Görevlisi" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?