facebook
  1. Avrupa İmplant
  2. Temiz Oda Paketleme / Kalite Kontrol

Temiz Oda Paketleme / Kalite Kontrol

Avrupa İmplant

Avrupa İmplant firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temiz Oda Paketleme / Kalite Kontrol ilanlarına göz atabilirsiniz.

Avrupa İmplant Temiz Oda Paketleme / Kalite Kontrol ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temiz Oda Paketleme / Kalite Kontrol ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2926266


Kadın veya Erkek 18 - 35 arası No: 2926266 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Temiz Oda Paketleme / Kalite Kontrol İstanbul Avrupa Temiz Oda Paketleme / Kalite Kontrol İstanbul Temiz Oda Paketleme / Kalite Kontrol Kimya Proses Teknisyen Kimya Üretim Tekniker Üretim Proses Kalite Kontrol Elemanı Medikal Biyoloji İşçi Medikal Proses Üretim Elemanı


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

Aradığınız "Temiz Oda Paketleme / Kalite Kontrol" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?