facebook
  1. Firma Adı Gizli
  2. Temizlik - Çay Servis Personeli / Bakırköy Ofis

Temizlik - Çay Servis Personeli / Bakırköy Ofis

Firma Adı Gizli

Firma Adı Gizli firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik - Çay Servis Personeli / Bakırköy Ofis ilanlarına göz atabilirsiniz.

Firma Adı Gizli Temizlik - Çay Servis Personeli / Bakırköy Ofis ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik - Çay Servis Personeli / Bakırköy Ofis ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3239659


Kadın 21 - 40 arası No: 3239659 Tam Zamanlı

Temizlik - Çay Servis Personeli / Bakırköy Ofis İstanbul Avrupa Temizlik - Çay Servis Personeli / Bakırköy Ofis İstanbul Temizlik - Çay Servis Personeli / Bakırköy Ofis Temizlik Temizlik Elemanı


Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

Firma Adı Gizli

Aradığınız "Temizlik - Çay Servis Personeli / Bakırköy Ofis" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?