facebook
  1. Turpak Temizlik Hizmetleri
  2. Temizlik Elemanı (Part Time)

Turpak Temizlik Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik Elemanı (Part Time) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Turpak Temizlik Hizmetleri Temizlik Elemanı (Part Time) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik Elemanı (Part Time) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3258190


Kadın 25 - 45 arası No: 3258190 Part Time (Yarı Zamanlı)

Temizlik Elemanı (Part Time) İstanbul Anadolu Temizlik Elemanı (Part Time) İstanbul Temizlik Elemanı (Part Time) Hizmet Temizlik Eleman Hizmet Temizlik Temizlik Elemanı Temizlik Eleman Temizlik Temizlik Elemanı Temizlik Personel


Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

Turpak Temizlik Hizmetleri

Aradığınız "Temizlik Elemanı (Part Time) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?