facebook
  1. ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ
  2. Temizlik Görevlisi - Bağcılar/Bayan

Iss Tesis Yönetim Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik Görevlisi - Bağcılar / Bayan ilanlarına göz atabilirsiniz.

Iss Tesis Yönetim Hizmetleri Temizlik Görevlisi - Bağcılar / Bayan ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik Görevlisi - Bağcılar / Bayan ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2929116


Erkek No: 2929116 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

Temizlik Görevlisi - Bağcılar / Bayan İstanbul Avrupa Temizlik Görevlisi - Bağcılar / Bayan İstanbul Temizlik Görevlisi - Bağcılar / Bayan Hizmet Temizlik Temizlik Elemanı


Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ

Aradığınız "Temizlik Görevlisi - Bağcılar / Bayan" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?