facebook
  1. ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ
  2. Temizlik Görevlisi - Bayrampaşa/Bayan

Temizlik Görevlisi - Bayrampaşa/Bayan

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ

55.ülkede 544.000 çalışanı ile, 'Entegre Tesis Yönetimi, Temizlik, Güvenlik, Destek Hizmetler, Teknik Hizmetler, Yemek Üretimi, Bitki, Bahçe Bakım, Haşere Kontrol, 28.000 çalışanı ile dev kurumların ve şirketlerin aralarında bulunduğu 4000 den fazla müşteriye 5000 noktada hizmet veren,ISS ,

Bayrampaşa Bölgesinde bulunan hastane projemizde 20-45 yaş aralığında görev alabilecek 1 bayan temizlik personeli aranmaktadır.

Asgari ücret + AGİ + YOL + YEMEK

İletişim Tel: 0549 822 38 13

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2969223


Erkek No: 2969223 Tam Zamanlı

Temizlik Görevlisi - Bayrampaşa / Bayan İstanbul Avrupa Temizlik Görevlisi - Bayrampaşa / Bayan İstanbul Temizlik Görevlisi - Bayrampaşa / Bayan Hizmet Temizlik Temizlik Elemanı


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ

Aradığınız "Temizlik Görevlisi - Bayrampaşa / Bayan" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?