facebook
  1. ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ
  2. Temizlik Görevlisi - Esenyurt-Hadımköy
53 ülkede 544.000 çalışanı ile, 'Entegre Tesis Yönetimi, Temizlik, Güvenlik, Destek Hizmetler, Teknik Hizmetler, Yemek Üretimi, Bitki, Bahçe Bakım, Haşere Kontrol alanlarında hizmet vermekte olan ISS, 31.000 çalışanı ile dev kurumların ve şirketlerin aralarında bulunduğu 4000 den fazla müşteriye 5000 noktada hizmet veren ISS,

Arnavutköy Hadımköy’de bulunan yurt binasının temizlik hizmeti görevinde çalışabilecek bay-bayan temizlik personelleri aranmaktadır.

Asgari ücret,agi,yol,yemek,ssk

Başvurular için :İsmet İnci adına Tel: 0531 103 7371 Hadımköy yolu üstü Kıraç

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3089412


Kadın veya Erkek 21 - 50 arası No: 3089412 Kişi Sayısı: 4 Tam Zamanlı

Temizlik Görevlisi - Esenyurt-Hadımköy İstanbul Avrupa Temizlik Görevlisi - Esenyurt-Hadımköy İstanbul Temizlik Görevlisi - Esenyurt-Hadımköy Temizlik Temizlik Elemanı


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ

Aradığınız "Temizlik Görevlisi - Esenyurt-Hadımköy" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?