facebook
  1. Asist Özel İstihdam Hizmetleri
  2. Temizlik Görevlisi - Göktürk

Asist Özel İstihdam Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik Görevlisi - Göktürk ilanlarına göz atabilirsiniz.

Asist Özel İstihdam Hizmetleri Temizlik Görevlisi - Göktürk ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik Görevlisi - Göktürk ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3324685


Erkek 30 - 50 arası No: 3324685 Tam Zamanlı

8,000 TL

Temizlik Görevlisi - Göktürk İstanbul Avrupa Temizlik Görevlisi - Göktürk İstanbul Temizlik Görevlisi - Göktürk Temizlik Temizlik Elemanı


ASİST ÖZEL İSTİHDAM HİZMETLERİ; Türkiye İş Kurumu’nun 25.02.2021 tarih ve 1026 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

Asist Özel İstihdam Hizmetleri

Asist Özel İstihdam Hizmetleri

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Temizlik Görevlisi - Göktürk" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?