facebook
  1. Tepe Servis ve Yönetim
  2. Temizlik Görevlisi - Maltepe Genel Müdürlük

Temizlik Görevlisi - Maltepe Genel Müdürlük

Tepe Servis ve Yönetim

Tepe Servis Ve Yönetim firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik Görevlisi - Maltepe Genel Müdürlük ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tepe Servis Ve Yönetim Temizlik Görevlisi - Maltepe Genel Müdürlük ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik Görevlisi - Maltepe Genel Müdürlük ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3083724


Erkek 20 - 45 arası No: 3083724 Tam Zamanlı

Temizlik Görevlisi - Maltepe Genel Müdürlük İstanbul Anadolu Temizlik Görevlisi - Maltepe Genel Müdürlük İstanbul Temizlik Görevlisi - Maltepe Genel Müdürlük Hizmet Temizlik Temizlik Elemanı


Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

Tepe Servis ve Yönetim

Aradığınız "Temizlik Görevlisi - Maltepe Genel Müdürlük" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?