facebook
  1. EFM TESİS YÖNETİMİ VE SERVİS HİZMETLERİ A.Ş
  2. TEMİZLİK GÖREVLİSİ (Plaza & Restoran) (Beşiktaş-Şişli)

TEMİZLİK GÖREVLİSİ (Plaza & Restoran) (Beşiktaş-Şişli)

EFM TESİS YÖNETİMİ VE SERVİS HİZMETLERİ A.Ş

Efm Tesis Yönetimi Ve Servis Hizmetleri A. Ş firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik Görevlisi (Plaza & Restoran) (Beşiktaş-Şişli) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Efm Tesis Yönetimi Ve Servis Hizmetleri A. Ş Temizlik Görevlisi (Plaza & Restoran) (Beşiktaş-Şişli) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik Görevlisi (Plaza & Restoran) (Beşiktaş-Şişli) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3042819


Kadın veya Erkek 20 - 50 arası No: 3042819 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

Temizlik Görevlisi (Plaza & Restoran) (Beşiktaş-Şişli) İstanbul Avrupa Temizlik Görevlisi (Plaza & Restoran) (Beşiktaş-Şişli) İstanbul Temizlik Görevlisi (Plaza & Restoran) (Beşiktaş-Şişli) Hizmet Temizlik Temizlik Elemanı Holding İdari İşler Temizlik Elemanı Restorancılık Destek Hizmetleri Temizlik Elemanı Turizm Temizlik Temizlik Elemanı Temizlik Restoran Temizlik Elemanı


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Benzer Temizlik Görevlisi (Plaza & Restoran) (Beşiktaş-Şişli) İş İlanları

Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

EFM TESİS YÖNETİMİ VE SERVİS HİZMETLERİ A.Ş

EFM TESİS YÖNETİMİ VE SERVİS HİZMETLERİ A.Ş

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Temizlik Görevlisi (Plaza & Restoran) (Beşiktaş-Şişli) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?