1. Vizyon Triko Sanayi
  2. Temizlik İşleri / Yardımcı Personel

Temizlik İşleri / Yardımcı Personel

Vizyon Triko Sanayi

Vizyon Triko Sanayi firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik İşleri / Yardımcı Personel ilanlarına göz atabilirsiniz.

Vizyon Triko Sanayi Temizlik İşleri / Yardımcı Personel ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik İşleri / Yardımcı Personel ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2731547


Kadın 18 - 35 arası No: 2731547 Tam Zamanlı

Temizlik İşleri / Yardımcı Personel İstanbul Avrupa Temizlik İşleri / Yardımcı Personel İstanbul Temizlik İşleri / Yardımcı Personel Tekstil Temizlik Temizlik Elemanı


Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

Vizyon Triko Sanayi

Aradığınız "Temizlik İşleri / Yardımcı Personel" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?