facebook
  1. sodexo
  2. Temizlik Personeli (Başakşehir)
ilan-resim

Temizlik Personeli (Başakşehir)

sodexo

1966 yılında Fransa’nın Marsilya şehrinde Pierre Bellon tarafından kurulan SODEXO ENTEGRE HİZMET YÖNETİMİ olarak ülkemizde de 1992 yılından bu yana faaliyet göstermekteyiz.

Türkiye’nin en seçkin şirketlerine ve değerli kamu kuruluşlarına yemek, temizlik, teknik hizmetler, bina yönetimi, çamaşırhane, resepsiyon, santral ve enerji yönetimi gibi pek çok alanda hizmet sağlamaktayız. Şirketimizin global vizyonunun bir parçası olarak, ülkemizdeki operasyonlarımızda tedarik zinciri ve istihdamın tamamını yerel kaynak kullanarak gerçekleştirmekteyiz.

420.000 çalışanı ile 80 ülkede dünyanın en büyük 18. işvereni olarak hizmet veren Entegre Hizmet Yönetiminde dünya ve Türkiye lideri SODEXO ENTEGRE HİZMET YÖNETİMİ olarak Ümraniye ’ de yer alan projemizde görevlendirmek üzere ‘’TEMİZLİK PERSONELİ’’ takım arkadaşı aramaktayız.


Aranan Nitelikler:

-Başakşehir Çevresinde ikamet eden,

-En az 1 yıl benzer işlerde tecrübesi olan,

-İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına uyumlu çalışan,

-bay

-Temizlik personeli

-Çalışma arkadaşları aramaktayız.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3041745


Erkek No: 3041745 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

Temizlik Personeli (Başakşehir) İstanbul Avrupa Temizlik Personeli (Başakşehir) İstanbul Temizlik Personeli (Başakşehir) Temizlik Temizlik Elemanı


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

sodexo

Aradığınız "Temizlik Personeli (Başakşehir) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?