facebook
  1. Turpak Temizlik Hizmetleri
  2. Temizlik Personeli Bayan

Turpak Temizlik Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik Personeli Bayan ilanlarına göz atabilirsiniz.

Turpak Temizlik Hizmetleri Temizlik Personeli Bayan ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik Personeli Bayan ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3082746


Kadın 25 - 40 arası No: 3082746 Tam Zamanlı

Temizlik Personeli Bayan İstanbul Anadolu Temizlik Personeli Bayan İstanbul Temizlik Personeli Bayan Hizmet Temizlik Temizlik Elemanı Hizmet Temizlik Personel Temizlik Eleman Temizlik Temizlik Elemanı Temizlik Personel


Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

Turpak Temizlik Hizmetleri

Aradığınız "Temizlik Personeli Bayan" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?