facebook
  1. Tepe Servis ve Yönetim
  2. Temizlik Personeli / Esenyurt - Banka

Temizlik Personeli / Esenyurt - Banka

Tepe Servis ve Yönetim

Tepe Servis Ve Yönetim firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik Personeli / Esenyurt - Banka ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tepe Servis Ve Yönetim Temizlik Personeli / Esenyurt - Banka ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik Personeli / Esenyurt - Banka ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2884013


Erkek 23 - 40 arası No: 2884013 Tam Zamanlı

Temizlik Personeli / Esenyurt - Banka İstanbul Avrupa Temizlik Personeli / Esenyurt - Banka İstanbul Temizlik Personeli / Esenyurt - Banka Temizlik Temizlik Elemanı


Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

Tepe Servis ve Yönetim

Aradığınız "Temizlik Personeli / Esenyurt - Banka" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?