facebook
  1. Tepe Servis ve Yönetim
  2. Temizlik Personeli / İzin Değiştirici - Joker Eleman(Şişli)

Temizlik Personeli / İzin Değiştirici - Joker Eleman(Şişli)

Tepe Servis ve Yönetim

Tepe Servis Ve Yönetim firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik Personeli / İzin Değiştirici - Joker Eleman (Şişli) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tepe Servis Ve Yönetim Temizlik Personeli / İzin Değiştirici - Joker Eleman (Şişli) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik Personeli / İzin Değiştirici - Joker Eleman (Şişli) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3326812


Kadın 22 - 47 arası No: 3326812 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

Temizlik Personeli / İzin Değiştirici - Joker Eleman (Şişli) İstanbul Avrupa Temizlik Personeli / İzin Değiştirici - Joker Eleman (Şişli) İstanbul Temizlik Personeli / İzin Değiştirici - Joker Eleman (Şişli) Temizlik Temizlik Elemanı


Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

Tepe Servis ve Yönetim

Aradığınız "Temizlik Personeli / İzin Değiştirici - Joker Eleman (Şişli) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?