facebook
  1. Firma Adı Gizli
  2. Temizlik Personeli - Kemerburgaz Şirket

Temizlik Personeli - Kemerburgaz Şirket

Firma Adı Gizli

Firma Adı Gizli firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik Personeli - Kemerburgaz Şirket ilanlarına göz atabilirsiniz.

Firma Adı Gizli Temizlik Personeli - Kemerburgaz Şirket ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik Personeli - Kemerburgaz Şirket ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3189627


Erkek 23 - 45 arası No: 3189627 Tam Zamanlı

Temizlik Personeli - Kemerburgaz Şirket İstanbul Avrupa Temizlik Personeli - Kemerburgaz Şirket İstanbul Temizlik Personeli - Kemerburgaz Şirket Temizlik Temizlik Elemanı


Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

Firma Adı Gizli

Aradığınız "Temizlik Personeli - Kemerburgaz Şirket" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?