facebook
  1. Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş.
  2. TEMİZLİK PERSONELİ/SARIYER BANKA MİSAFİRHANESİ

TEMİZLİK PERSONELİ/SARIYER BANKA MİSAFİRHANESİ

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş.

Tepe Savunma Ve Güvenlik Sistemleri San. A. Ş. firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik Personeli / Sarıyer Banka Misafirhanesi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tepe Savunma Ve Güvenlik Sistemleri San. A. Ş. Temizlik Personeli / Sarıyer Banka Misafirhanesi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik Personeli / Sarıyer Banka Misafirhanesi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3233821


Kadın veya Erkek 20 - 43 arası No: 3233821 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

Temizlik Personeli / Sarıyer Banka Misafirhanesi İstanbul Avrupa Temizlik Personeli / Sarıyer Banka Misafirhanesi İstanbul Temizlik Personeli / Sarıyer Banka Misafirhanesi Temizlik Temizlik Elemanı


Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş.

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş.

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Temizlik Personeli / Sarıyer Banka Misafirhanesi" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?