facebook
  1. ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ
  2. Temizlik personeli-Şişli-Bomonti-Bayan

Iss Tesis Yönetim Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik Personeli-Şişli-Bomonti-Bayan ilanlarına göz atabilirsiniz.

Iss Tesis Yönetim Hizmetleri Temizlik Personeli-Şişli-Bomonti-Bayan ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik Personeli-Şişli-Bomonti-Bayan ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3072219


Kadın 22 - 45 arası No: 3072219 Tam Zamanlı

Temizlik Personeli-Şişli-Bomonti-Bayan İstanbul Avrupa Temizlik Personeli-Şişli-Bomonti-Bayan İstanbul Temizlik Personeli-Şişli-Bomonti-Bayan Tersane Temizlik Temizlik Elemanı


Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ

Aradığınız "Temizlik Personeli-Şişli-Bomonti-Bayan" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?