facebook
  1. ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ
  2. Temizlik Personeli - Şişli
ilan-resim

Temizlik Personeli - Şişli

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ

İstanbul Avrupa - Şişli 07-01-2022
Dış Kaynak Hizmeti Sağlama Konusunda Dünya Şampiyonu Olan Ekiple Tanışın…

1901 yılında Danimarka’da kurulan ISS, bugün 30’dan fazla ülkede, 500.000’e yakın çalışanı ile 60.000’i aşkın kurumsal müşteriye hizmet veren, Avrupa’nın 3’üncü, dünyanın 4’üncü büyük işverenidir.

Uluslararası Dış Kaynak Hizmeti Profesyonelleri Birliği’nin (IAOP) değerlendirmesiyle, 2013 -2019 yılları arasında 7 defa üst üste a “Dünyanın En İyi Dış Kaynak Hizmeti Sağlayan Lider Şirketleri”nden biri seçilen ISS, Temizlik, Güvenlik, Teknik Bakım, Catering, , Bitki Bakımı ve Haşere Kontrolü ve Destek Hizmetler ile dünyanın lider Tesis Yönetim şirketi unvanına sahiptir.

ISS Türkiye olarak; 40.000’i aşan aile üyemiz ile İstanbul Genel Müdürlük, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir Şubeleri ve Adana, Gaziantep, Eskişehir, Denizli bölge ofislerinde 4.000’den fazla müşteriye, 5000 noktada hizmet sunuyor ve sektördeki lider konumumuzla büyümeye devam ediyoruz.

ISS olarak bizi özel kılan pek çok şey var. Küresel deneyim, yenilikçi teknolojiler, endüstriye yön veren süreçler gibi… Ancak başarımızın gerçek sırrı, motivasyonu yüksek, esnek çalışma kapasitesine sahip, sıcakkanlı ekibimizde yatar.

Her gün, yaklaşık 500.000 kişilik ailemizin her bir üyesi, İnsani Dokunuşun Gücü ilkesinden aldığı ilhamla müşterilerin ihtiyaçlarını kavrıyor, onlarla empati kuruyor ve işlerin pürüzsüz yürümesi için var gücüyle çalışıyor. Böylece müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarına destek oluyoruz.

Sen de bu büyük ailenin parçası olmak istiyorsan, başvurunu bekliyoruz…


İstanbul Şişli'de bulunan okul projemizde görev alabilecek temizlik personeli aranmaktadır.


BİLİM ÜNİVERSİTESİ (Kütüphane)
Proje adresi: Kuştepe Mahallesi Dr. Suphi Ezgü Sokağı No:8 Şişli /İstanbul
Çalışma bilgileri
2. Vardiya 15:00-23:00 saatleri arasında çalışacak 35-45 yaş arası bayan personel
İzin günü C.tesi
3.Vardiyada 23.00-07:00 saatleri arasında çalışacak bay personel
İzin günü C.tesi

Maaş bilgileri
Asgari ücret +yol +yemek projede

Ayten Uzunkaya Aktaş : 0544 563 08 66

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3109296


Kadın veya Erkek 18 ve üstü No: 3109296 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Temizlik Personeli - Şişli İstanbul Avrupa Temizlik Personeli - Şişli İstanbul Temizlik Personeli - Şişli Temizlik Temizlik Elemanı


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
ilan-resim
Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ

Aradığınız "Temizlik Personeli - Şişli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?