facebook
  1. Protokol Grup Güvenlik Ve Temizlik Hizmetleri
  2. Temizlik Personelleri/ Topkapı- BAYAN

Protokol Grup Güvenlik Ve Temizlik Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik Personelleri / Topkapı- Bayan ilanlarına göz atabilirsiniz.

Protokol Grup Güvenlik Ve Temizlik Hizmetleri Temizlik Personelleri / Topkapı- Bayan ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik Personelleri / Topkapı- Bayan ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2907810


Kadın 22 - 48 arası No: 2907810 Tam Zamanlı

2,324 TL

Temizlik Personelleri / Topkapı- Bayan İstanbul Avrupa Temizlik Personelleri / Topkapı- Bayan İstanbul Temizlik Personelleri / Topkapı- Bayan Temizlik Temizlik Elemanı


Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

Protokol Grup Güvenlik Ve Temizlik Hizmetleri

Protokol Grup Güvenlik Ve Temizlik Hizmetleri

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Temizlik Personelleri / Topkapı- Bayan" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?